جمعه, 14 آذر 1399
  • ساعت : ۱۲:۲۴:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ 
    /  4
دكتر فاطمه صحتی به عنوان رییس بیمارستان شهید رجایی كرج معرفی شد
مراسم معارفه دکتر فاطمه صحتی به عنوان رییس بیمارستان شهید رجایی با حضور ریاست دانشگاه انجام شد.

🔹در این مراسم دکتر کریم ضمن اینکه  از فعالیت های  دکتر شهروز یزدانی کمال تشکر و قدردانی را داشت  افزود : دکتر یزدانی با درایت و تلاش بالای خود در مدت تصدی  ریاست بیمارستان رجایی کار های ویژه ای انجام دادند که امیدواریم در ادامه راه خانم دکتر صحتی که فردی بسیار پرتلاش، متعهد و با قدرت علمی و عملی بالایی هستند این پروژه ها را دنبال کنند و سیر پیشرفت بیمارستان را سرعت ببخشند. 

🔹دکتر کریم خاطر نشان کرد بحران همواره وجود دارند و به پایان می رسد و  چیزی که باقی می ماند خاطره آن است که ما باید سعی کنیم تا جایی که می توانیم از این بحران ها خاطره خوب بسازیم.

🔹 بیمارستان رجایی خوشبختانه با وجود افراد اخلاق مدار  فضای بسیار خوبی دارد و با وجود  تمام محدودیت هایی که هست مسئولان بیمارستان با هم دلی بحران ها را به بهترین شکل مدیریت می کنند و پیش می برند.

🔹 وی در ادامه به فرمان نامه حضرت امیر اشاره کرد و افزود اخلاق مداری، جدیت و تلاش ، قانون مداری و شایسته سالاری و کاردانی از ویژگی های یک مدیر است که در کتاب فرمان نامه به آن اشاره شده است و خواندن این کتاب بر هر فردی واجب است و مدیران باید دستورات این کتاب را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0