پنج‌شنبه, 10 مهر 1399
  • ساعت : ۸:۴:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ 
پیام رییس دانشگاه علوم پزشكی البرز به مناسبت روز پزشك
دکتر حسین کریم ، روز پزشک را به سپیدپوشان این عرصه که طلایه داران مقابله با کرونا هستند تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است : 

"یکم شهریور ماه ، زاد روز حکیم برجسته ی ایرانی  ابوعلی سینا فرصتی ارزشمند است برای تکریم و قدردانی از زحمات و خدمات کسانی  که در عرصه سلامت  و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و آموزش پزشکی استوار  گام برداشته و در تامین و تحفیظ سلامت این مرزوبوم و بیماران  ایثارگرانه تلاش و مجاهدت می کنند.

تاریخ پزشکی این سرزمین مملو از افتخارات و ازخودگذشتی هاست ، ایثار و فداکاری پزشکان متعهد و دلسوز این سرزمین بر کسی پوشیده نیست و با هیچ پاداشی جز اجر الهی و رضایت او  قابل جبران نیست.

پزشکان امروز طلایه داران مبارزه با کرونا هستند  و همان هایی  که این روزها در صف مقدم مبارزه با این ویروس خطرناک با تکیه بر خدای متعال با وجود همه ی کاستی ها صبر و استقامت  پیشه کرده‌اند  و بر اساس وظیفه انسانی و حرفه ای  خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند و با به خطر انداختن جان و سلامتی خود و خانواده از هیچ تلاشی برای شکست کرونا و نجات جان بیماران دریغ نمی کنند. 

ضمن گرامیداشت شهدای مدافع سلامت ، همه ی سپید جامگان عرصه ی پزشکی که خالصانه و عاشقانه تا آخر ایستادند و در راه نجات جان انسان ها  به شهادت رسیدند ، روز پزشک را به همه ی همکاران ارزشمندم  در سرتاسر کشور به ویژه استان البرز و دانشگاه علوم پزشکی البرز صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. 

 بی شک مردم فهیم و قدرشناس ایران زمین  این جهاد و از خودگذشتگی مدافعان سلامت که برگ زرین دیگری است  بر دفتر جامعه شریف پزشکی همیشه پاس خواهند داشت که  یادآور خاطره حضور مجاهدان جامعه پزشکی در همه ی عرصه ها از جمله  جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و کمک رسانی به رزمندگان دفاع مقدس می باشد. 

دکتر حسین کریم 
رییس دانشگاه

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0